KMP Opole

modernizacja stron

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Cyberbezpieczny uczeń

Statystyki dnia

16.01.2018
Zatrzymani na gorącym uczynku1
Zatrzymani poszukiwani1
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
12.01.2018
Zatrzymani na gorącym uczynku6
Zatrzymani poszukiwani3
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący2
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
15.01.2018
Zatrzymani na gorącym uczynku4
Zatrzymani poszukiwani3
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący1
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
13.01.2018
Zatrzymani na gorącym uczynku8
Zatrzymani poszukiwani1
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący4
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
14.01.2018
Zatrzymani na gorącym uczynku1
Zatrzymani poszukiwani2
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0
07.01.2018
Zatrzymani na gorącym uczynku3
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący3
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach4
02.01.2018
Zatrzymani na gorącym uczynku3
Zatrzymani poszukiwani2
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący3
Wypadki drogowe1
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach1

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. zielona strefa

  Jeśli posiadasz informacje o znęcaniu się nad zwierzętami poprzez m.in. torturowanie, zabijanie, przetrzymywanie ich w niewłaściwych warunkach bytowania, oraz oferowaniu do sprzedaży lub kupna zwierząt i roślin zagrożonych wyginięciem skontaktuj się z Policją.

 2. Nowy radiowóz dla policjantów z Ozimka

  Komisariat Policji w Ozimku wzbogacił się o nowy radiowóz. Zakup pojazdu był możliwy dzięki wsparciu gminy Chrząstowice oraz Urzędu Miasta i Gminy Ozimek. Samorządy na nowy radiowóz przekazały łącznie ponad 30 000 złotych. W obecności Komendanta Miejskiego Policji w Opolu podinsp. Bogdana Piotrowskiego oraz burmistrza Jana Labusa i wójta Floriana Cieciora kluczyki odebrał szef policjantów z Ozimka nadkom. Rafał Bartoszek.

 3. Narada roczna kierownictwa MSWiA oraz Policji

  "W Polsce jest bezpiecznie" – ocenił minister spraw wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak dziękując policjantom za profesjonalizm i zaangażowanie w 2017 r. W Wyższej Szkole Policji trwa narada roczna kierownictwa MSWiA oraz Policji, której głównym tematem jest podsumowanie ostatnich 12 miesięcy i omówienie zadań na rok 2018. W naradzie udział bierze nadinsp. Jarosław Szymczyk - Komendant Główny Policji wraz ze swoimi zastępcami, komendanci wojewódzcy, miejscy oraz przedstawiciele związków zawodowych.

 4. Spotkanie wigilijne z policjantami z Opola

  W Komendzie Miejskiej Policji w Opolu odbyło się spotkanie wigilijne, którego gospodarzem był komendant miejski podinsp. Bogdan Piotrowski. Wspólnym opłatkiem podzielili się Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta, komendanci komisariatów powiatu opolskiego, prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski, wójtowie, burmistrzowie oraz komendant Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i Prokurator Rejonowy.

 5. Zaginiona Alina Stępczyńska

  Policjanci poszukują zaginioną Alinę Stępczyńską zamieszkałą w Opolu. Kobieta ostatni raz widziana była 3 stycznia 2018 roku około godz. 12.00 w miejscu zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu pod nr tel. 77 4223550, 77 47 46 997 lub 997.

 6. Nowy Komendant Komisariatu Policji w Ozimku

  Nadkom. Rafał Bartoszek został nowym Komendantem Komisariatu Policji w Ozimku. I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Opolu nadkom. Rafał Drozdowski w obecności policjantów oraz przedstawicieli władz samorządowych dokonał wprowadzenia nowego komendanta.

 7. Trwa akcja „Bezpieczna droga do szkoły”

  Opolscy policjanci rozpoczęli już akcję "Bezpieczna droga do szkoły". Funkcjonariusze bacznie przyglądają się kierowcom w rejonie szkół, a w szczególności ich zachowaniu w pobliżu przejść dla pieszych. Szczególną uwagę zwracają na edukację najmłodszych, tych którzy pierwszy raz przekroczyli szkolny próg. W tym roku 22 000 egzemplarzy książeczek edukacyjnych trafi do opolskich szkół.

 8. Rusza akcja znakowania rowerów!

  Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! Głównym celem znakowania jednośladów jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych. Działania pn. "Oznakuj swój rower" prowadzone są przez policjantów na terenie Komendy Miejskiej Policji w Opolu i jednostek podległych.

znakowanie rowerów
Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie
Pomoc niesłyszącym i niedosłyszącym petentom