Poszukujemy świadków wypadku - Aktualności - KMP Opole

Aktualności

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 19.04.2018

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu poszukują świadków wypadku, do którego doszło w Karłowicach na ulicy Kolejowej. Kierujący osobowym renault włączając się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa i zderzył się z kobietą kierującą rowerem. Rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Osoby posiadające informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Opolu pod numerem telefonu 77 422 25 83.

Do zdarzenia doszło 14 kwietnia 2018 roku, około godziny 07:50 w Karłowicach na ulicy Kolejowej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobowego renault włączając się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa i zderzył się z kobietą kierującą rowerem. W wyniku zdarzenia rowerzystka z obrażeniami ciałą została przewieziona do szpitala. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Opolu poszukują świadków tego wypadku.

Osoby posiadające informacje na temat zdarzenia, proszone są o osobisty kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Opolu przy ul. Powolnego 1 lub dzwoniąc na numer telefonu: 77 422 25 83 lub 112, 997.