Asp. Dagmara Gierczak – nowym Zastępcą Komendanta Policji w Ozimku - Aktualności - KMP Opole

Aktualności

Asp. Dagmara Gierczak – nowym Zastępcą Komendanta Policji w Ozimku

Data publikacji 04.09.2018

Wczoraj (3 września ) odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Policji w Ozimku – asp. Dagmary Gierczak. Rozkaz nowej Pani komendant wręczył p.o. Komendant Miejski Policji w Opolu - podinsp. Rafał Drozdowski.

W Komisariacie Policji w Ozimku odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Policji w Ozimku dotychczas pełniącej obowiązki na tym stanowisku - asp. Dagmary Gierczak. Rozkaz wręczył p.o. Komendant Miejski Policji w Opolu – podinsp. Rafał Drozdowski.

W uroczystości udział wzięli: p.o. Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Opolu - kom. Roman Pokracki, burmistrz Ozimka - Jan Labus, wójt gminy Chrząstowice – Florian Ciecior oraz wójt gminy Turawa – Waldemar Kampa. Na uroczystości nie mogło zabraknąć gospodarza jednostki policji w Ozimku – Komendanta podinsp. Rafała Bartoszka.

Pani aspirant służbę rozpoczęła w 2003 roku w ogniwie patrolowo-interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Od 2008 roku zajmowała się profilaktyką nieletnich, a od 2011 służyła w Wydziale Kryminalnym i była dochodzeniowcem w Komisariacie I Policji w Opolu aż do lutego tego roku, kiedy to powierzono jej obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Policji w Ozimku. Teraz asp. Dagmara Gierczak będzie odpowiadała za nadzór nad pracą pionu kryminalnego

Pani komendant gratulujmy objęcia stanowiska i życzymy samych sukcesów zawodowych.

 

  • Asp. Dagmara Gierczak – nowym Zastępcą Komendanta Policji w Ozimku
  • Asp. Dagmara Gierczak – nowym Zastępcą Komendanta Policji w Ozimku
  • Asp. Dagmara Gierczak – nowym Zastępcą Komendanta Policji w Ozimku