Z narkotykami na osiedlu - wpadli podczas transakcji - Aktualności - KMP Opole

Aktualności

Z narkotykami na osiedlu - wpadli podczas transakcji

Data publikacji 06.09.2018

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zabezpieczyli blisko 100 gramów różnego rodzaju narkotyków. Nielegalne substancje to amfetamina, tabletki MDMA i marihuana. Do tej sprawy kryminalni zatrzymali 3 młodych mężczyzn w wieku od 21 do 24 lat. Wpadli na "gorącym uczynku", podczas przekazywania sobie nielegalnych substancji. Teraz muszą się liczyć z karą do 3 lat więzienia.

Kryminalni z Opola na co dzień zajmujący się przestępczością narkotykową, zauważyli na jednym z osiedli w centrum miasta podejrzaną sytuację. Pod klatką schodową stało 3 młodych mężczyzn. W pewnym momencie jeden wziął od drugiego zawiniątko. Cała sytuacja trwała zaledwie kilka sekund. Policjanci postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia.

Na miejscu zatrzymali mężczyznę, który schował do kieszeni odebraną rzecz. Okazało się, że 21- latek miał przy sobie amfetaminę.

Kryminalni szybko namierzyli i zatrzymali pozostałych uczestników nielegalnej transakcji. To kolejny 21-latek oraz 24-letni mieszkaniec miasta. To właśnie starszy z nich miał przekazać narkotyki. Po przeszukaniu jego mieszkania okazało się, że ukrywał tam woreczki foliowe z amfetaminą oraz tabletki MDMA, dodatkowo policjanci zabezpieczyli wagę do ważenia nielegalnych substancji i woreczki strunowe do przechowywania narkotyków. Natomiast drugi z zatrzymanych miał w mieszkaniu marihuanę. Łącznie kryminalni do tej sprawy zabezpieczyli blisko 100 gramów różnych narkotyków.

Obaj 21-latkowie usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających. 24-latkowi dodatkowo postawiono zarzut udzielania narkotyków. Teraz wszyscy zatrzymani muszą się liczyć z karą do 3 lat więzienia.

  • Z narkotykami na osiedlu - wpadli podczas transakcji
  • Z narkotykami na osiedlu - wpadli podczas transakcji
  • Z narkotykami na osiedlu - wpadli podczas transakcji
Ładowanie odtwarzacza...

Ładowanie odtwarzacza...
1.24 MB