Możesz zostać jednym z nas - Aktualności - KMP Opole

Aktualności

Możesz zostać jednym z nas

By przybliżyć Wam służbę w opolskiej Policji, powstał film pokazujący naszą codzienną pracę. Choć nie należy ona do łatwych, to jednak może dawać dużo satysfakcji. Wielkie podziękowania dla TV Brawo, która zrealizowała i zmontowała cały spot. Dzięki dodatkowym limitom z Komendy Głównej Policji, do końca roku możemy przyjąć jeszcze 65 nowych kandydatów. Jeśli jesteście zainteresowani służbą w naszej formacji, obejrzyjcie spot lub skontaktujcie się z zespołem doboru.

W ubiegłym roku do służby w opolskiej Policji przyjęliśmy 155 osób. W tym roku w nasze szeregi wstąpiło już 70 funkcjonariuszy, a 7 listopada kolejnych 22 złożyło przysięgę na sztandar. Do końca 2017 roku, zgodnie z przyznanymi przez Komendanta Głównego Policji limitami, możemy jeszcze przyjąć 65 kandydatów.

Jeśli interesujesz się pracą w Policji skontaktuj się z Zespołem Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, ul. Powolnego 3, tel. 77 422 21 50.

Film powstał dzięki życzliwości i otwartości Telewizyjnego Studia Brawo, jak również zangażowaniu m.in. pracowników i funkcjonariuszy z Laboratorium Kryminalistycznego, Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Opolu oraz Wydziału Prewencji KMP w Opolu.


Czytaj też►

 

Możesz zostać jednym z nas

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.