Nowy radiowóz dla policjantów z Ozimka - Aktualności - KMP Opole

Aktualności

Nowy radiowóz dla policjantów z Ozimka

Data publikacji 29.12.2017

Komisariat Policji w Ozimku wzbogacił się o nowy radiowóz. Zakup pojazdu był możliwy dzięki wsparciu gminy Chrząstowice oraz Urzędu Miasta i Gminy Ozimek. Samorządy na nowy radiowóz przekazały łącznie ponad 30 000 złotych. W obecności Komendanta Miejskiego Policji w Opolu podinsp. Bogdana Piotrowskiego oraz burmistrza Jana Labusa i wójta Floriana Cieciora kluczyki odebrał szef policjantów z Ozimka nadkom. Rafał Bartoszek.

W Komisariacie Policji w Ozimku miało miejsce uroczyste przekazanie radiowozu. Zakup samochodu był możliwy dzięki wsparciu urzędów 2 gmin z terenu działania KP w Ozimku. Gmina Chrząstowice oraz Urząd Miasta i Gminy Ozimek łącznie na ten cel przeznaczyły ponad 30 000 złotych. Pozostała część środków pochodziła z budżetu Komendy Głównej Policji.

W obecności Komendanta Miejskiego Policji w Opolu podinsp. Bogdana Piotrowskiego oraz burmistrza Jana Labusa i wójta Floriana Cieciora, kluczyki odebrał szef policjantów z Ozimka - nadkom. Rafał Bartoszek. Nowy radiowóz jest nieoznakowany i wykorzystywany będzie przez służbę kryminalną.

Warto wspomnieć, że lokalne samorządy wsparły także finansowo remont pomieszczenia dyżurnego jednostki w Ozimku oraz zakup nowego sprzętu biurowego.  

  • radiowóz dla policjantów #1
  • radiowóz dla policjantów #2
  • radiowóz dla policjantów #4
  • radiowóz dla policjantów #6
  • radiowóz dla policjantów #7